הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

מבוא
האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים, ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר, ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.

אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

שימוש בתוכנת נגישות אתרים
אתר זה מופעל בעזרת תוכנת הנגשה של חברת https://negishim.org/ ומופעלת באמצעות שרת הנגשה ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר להיצמד להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט WCAG 2.1 לרמה AA. התוכנה כפופה לתנאי השימוש של היצרן. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף ולתנאי השימוש בתוכנה.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?
באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.
התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome,Firefox,edge,Opera,Safari-VoiceOver on a Mac. הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים: כרום. בדפדפנים אחרים יתכנו אי תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

מה בתפריט?

מתן אפשרות לניווט ע״י מקלדת
התאמת אתר עבור טכנולוגיות מסייעות (NVDA וכד׳)
הגדלת פונט האתר ל־5 גדלים שונים
עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים
שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה
שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר
התאמת אתר לעיוורי צבעים
שינוי הפונט לקריא יותר
הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן

הגדלת התצוגה לכ־200%
הדגשת קישורים באתר
הדגשת כותרות באתר
במידה וקיים הצגת תיאור אלטרנטיבי לתמונות

הבהרה
חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.
אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אנשים עם מוגבלויות.

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות
פרטי רכז הנגישות במשרד
שם מלא: שטראוכלר עופר
טלפון :050-6487374
דוא”ל : ofer69@013.net
פרסום הצהרת הנגישות
הצהרת הנגישות עודכנה ביום: 22.8.2022

שליחת משוב
אנו מקדמים בברכה משוב מהמשתמשים שלנו. אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה מיוחדת בנושא הנגישות, נשמח לקבלת משוב באמצעות מילוי טופס המשוב שלנו הממוקם בתחתית העמוד.

סייגים לנגישות

על מנת למנוע עומס חושי, חלק מהתמונות שהוספו לצרכי גרפיקה בלבד, ואין להן משמעות מקצועית, תוצגנה לעיתים ללא תיאור או תגית מתאימה.

מכיוון שהאתר מצוי ברשת שנים ארוכות מאוד (מתחילת שנות ה-2000 לערך) ועבר התפתחות משמעותית הרי שמצויים בו תכנים רבים שהועלו אליו עוד בעבר הרחוק. לכן יתכן כי בתהליך הנגשת האתר לא הצלחנו להנגיש את כולם, מתוך טעות כמובן. ככל שתתקלו בתקלות המפריעות לשימושכם באתר, אנא הפנו את תשומת ליבנו לכך ואנו נתקן תקלות אלו בהקדם האפשרי.

שינויים במדיניות
ג.ע.ש ואתרי החברה רשאית לשנות מעת לעת את הוראות מדיניות הפרטיות ו/או מהוראות תנאי השימוש ותקנון האתר ללא צורך בהודעה מוקדמת.

האתר הינו אתר פרטי אשר כל גלישה בו הינה בכפוף לתקנון זה. גולש/ת אשר ביצעו פעולה כלשהיא באתר ומסרו מרצונם מידע לצורך יצירת קשר עם באתר וא/או נותני שרות המופיעים באתר – מסכים בזאת לקבל מידע, עדכונים, מבצעים הטבות בכל דרך, בין אם בדואר אלקטרוני, הודעת טקסט, גלויה ובכל דרך אחרת לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. בשימוש באתר הנני מתחייב כי במידה ואגלוש ו/או אבצע פעולה באמצעות האתר/ים, ואחליט לתבוע את בעלי האתר ו/או מי מטעמם מתוך כוונה לגרום נזק לפעילותו התקינה של האתר ו/או לגרום נזק שלא ביושר לחברה המפעילה – אהיה מחויב לשלם סכום בסך 50,000 ש”ח +הוצאות ישירות ועקיפות בגין כל תביעה יחידנית.


Back to top button